trigema

Chytré bydlení

Chytré bydlení je koncept rezidenční výstavby, jenž v sobě zahrnuje balík parametrů bytového projektu, které jako celek naplňují definici chytrého bydlení. Mimo přípravu pro inteligentní systémy, které díky názvu nejsnáze vyčnívají, lze mezi další vlastnosti zařadit zelené bydlení (šetrné k životnímu prostředí i finančním možnostem majitelů), modulové bydlení (myslí na momentální potřeby zákazníků i na možný budoucí vývoj jeho životní situace), ohledy na bezpečnost, úplnou vybavenost v docházkové vzdálenosti projektu (školy, školky, poliklinika, úřady, zábava, sport apod.), a také lokalitu několik kroků od MHD a především v blízkosti metra.

Zjednodušeně jsme koncept chytrého bydlení rozdělili do pěti navzájem propojených segmentů: ekologie a energie, moderní technologie, zdraví a bezpečí, správná cena a služby na dosah, které společně ovlivňují spokojené bydlení našich klientů.

Zajímá vás více detailních informací o celém konceptu? Máte na nás nějaké dotazy? Zkuste si nejprve projít často kladené otázky (FAQ), kde možná najdete odpověď na jednu z vašich otázek.

Aktuálně máme v prodeji nebo v různých fázích výstavby několik projektů v Praze i v dalších regionech ČR. Více o konkrétních projektech naleznete v sekci aktuální projekty. Ceník aktuálně dostupných bytů naleznete v přehledném ceníku na webu trigema.cz.