trigema

Oceněné projekty

2021 | Nová "Nuselská"

Na projektu Nová "Nuselská" jury ocenila citlivé propojení moderní architektury se stávající zástavbou. V úvahu vzala mimo jiné i funkční uspořádání bytových jednotek, rozlehlý uzavřený vnitroblok, přispívající k vysokému komfortu bydlení, a také prostory pro služby, které doplnily stávající občanskou vybavenost.

2017 | SMART Byty - Stavba roku

Z celkových 52 přihlášených prací se projekt SMART Byty stal vítězem kategorie Cena časopisu Stavitel ročníku 2017 soutěže Stavba roku. Projekt se zároveň dostal do užší nominace 15 nejlepších projektů Stavby roku.

2016 | SMART Byty - Best of Realty

Odborná porota soutěže Best of Realty vybrala za rok 2016 mezi tři nejlepší v kategorii rezidenční projekty většího rozsahu Areál SMART Byty. Bytový dům v první fázi nabídl 142 a ve druhé 137 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Byty první fáze se přitom vyprodaly ještě před samotnou kolaudací této etapy projektu. Součástí projektu je rovněž nový multižánrový umělecký prostor Czech Photo Centre, který má ambici stát se jednou z nejvýznamnějších galerií v hlavním městě a celá řada komerčních prostor, kde jsou obchody a další služby. Autorem architektonického návrhu projektu je Ateliér Smitka.

2015 | 2Barevné Letňany - Realitní Projekt Roku

Cena byla udělena v soutěži Realitní projekt roku 2015 - Cena odborné poroty v regionu Praha 9 za všechny etapy projektu  2Barevné Letňany. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad významných architektů. Porota posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby. Domy jsou koncipovány jako nízkoenergetické stavby ve vysokém standardu bydlení a s výraznou finanční úsporou. Součástí bydlení v Letňanech jsou nové moderní technologie a trendy v bydlení.

2013 | 2Barevné Letňany - Best of Realty


Ze soutěže Nejlepší z Realit – Best of Realty si Trigema odnesla cenu za třetí místo v kategorii rezidenčních projektů za bytový projekt 2Barevné Letňany I. etapa. Cena byla udělena za „realizaci kvalitního nízkoenergetického projektu s výborným komerčním výsledkem.“ Projekt podle poroty „smysluplně dotváří započatou koncepci rozsáhlejšího území v osvědčené lokalitě pražských Letňan.“ Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu.

2012 | Rezidence 3D - Best of Realty


Ve 14. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty, kategorii rezidenčních projektů získal projekt Rezidence 3D třetí místo. V odůvodnění této volby se uvádí: Rezidence 3D je komerčně úspěšným projektem tří vila domů, které jsou zasazeny do starší zástavby rodinných domů v Praze 4. V projektu byl citlivě využit okolní terén pro exkluzivní řešení zahrádek a teras pro jednotlivé apartmány.

2012 | Cena fair bydlení

Společnosti Trigema byla internetovým portálem BYDLENÍ.CZ udělena cena FAIR BYDLENÍ. Tuto cenu získávají firmy z různých oblasti bydlení, kterým je společný smysl pro kvalitu a které svými marketingovými aktivitami a působením na trhu přispívají k dobré pověsti svého oboru a k podnikatelské etice. Ve zdůvodnění ceny se uvádí, že byla udělena za architektonickou i realizační kvalitu developerských projektů a komplexní nabídku služeb klientům, za pečlivou a soustavnou reflexi trhu s novým bydlením a za realistický a korektní přístup k oboru.

2012 | 2Barevné Letňany - Realitní Projekt Roku

Cena byla udělena v soutěži Realitní projekt roku 2012 - Cenu architektů v regionu Praha 9 za projekt 2Barevné Letňany. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad významných architektů. Porota posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby.

2011 | Barevné Letňany Modrý dům - Best of Realty


Soutěž Nejlepší z realit – Best of Realty přinesla Modrému domu (III. etapě) projektu Barevné Letňany 2. místo v kategorii rezidenčních projektů. Odůvodnění: Rezidenční projekt Barevné Letňany je zdařilým moderním rezidenčním areálem, u něhož bylo porotou oceněno uplatnění na trhu i jeho citlivé zasazení do stávající obytné zóny.