trigema

Aktuální projekty

V předprodeji: LIHOVAR Smíchov


Neobyčejné a nezávislé bydlení, které je každodenním zážitkem. Život je fascinující. Stejně jako Lihovar. Náš nový projekt rezidenčního bydlení má mladou a nezávislou duši a s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život nejcharismatičtější pražské čtvrti. Lihovar není jen pouhým „obytným prostorem“, ale ambiciózním projektem, který mění status quo. Život v Lihovaru totiž nabízí neobyčejný koncept, kdy je bydlení každodenním společenským i kulturním zážitkem.

Unikátní rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne více cca 550 bytů s dispozicemi od malých 1+kk až po luxusní velkorysé 5+kk se střešní terasou a vířivkou.

Projekt, který je na dohled od krásné přírody pražského Děvína, široce přesahuje oblast „pouhého bydlení“: celý areál jsme totiž vymysleli jako místo, které chcete zažít. Kromě bydlení samotného se stane areál sevřený ulicemi Nádražní a Strakonická autonomním gastronomickým centrem s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov v Lihovaru najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Více naleznete na www.lihovar-smichov.cz.

Ve výstavbě: @Braník / Bydlení Brâník (98 % prodáno)


Chytré bydlení @Braník nebo také zkráceně Bydlení Brâník je nový rezidenční areál, který je citlivě zasazen do lokality pražského Braníka. Jednotlivé bytové domy areálu s téměř 140 byty mají maximálně 5 nadzemních podlaží a navazují na tradiční zástavbu okolního města. Bytové objekty doplňují tři segmenty rodinných domů, které jsou svými dispozicemi a rozlehlými jihozápadně orientovanými pozemky určeny té nejnáročnější klientele.

Braník patří k těm pražským místům, která si na jedné straně zachovala svůj osobitý charakter, současně ale nabízí mnoho nového a inspirativního. Rychle se odsud navíc dostanete do centra města i za jeho hranice. Braník je synonymem pro svébytnou pražskou periferii s mixem mnohých malebných znaků čtvrti velkoměsta a maloměsta současně. Úzké uličky dlážděné historickou dlažbou lemují nízké přízemní či jednopatrové domky často vyplněnými tradičními živnostmi a gastro provozy. Navíc je také Braník charakteristický rozlehlou vilovou zástavbou s dechberoucími výhledy na celou Prahu.

Zvýšený důraz na kvalitu se projevuje také v použitých materiálech a vybavení, které odpovídá nárokům současných zájemců o bydlení. Jedním z důkazů je vybavení od stylových značek výrobců. Příklad standardů, které můžete v rámci konceptu očekávat: vzduchotechnická jednotka s rekuperací, podlahové vytápění, příprava pro inteligentní ovládaní domácnosti, sádrové omítky, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, vnitřní bytové bezpolodrážkové dveře s nadstandardní výškou 2100 mm, tepelná izolace fasády tloušťky 180 mm, optické datové rozvody, nadstandardní zařizovací předměty od švýcarské značky Laufen, obklady a dlažby značky Roca, dřevěné lepené podlahy, příprava pro osazení žaluzií vyjma severních fasád, příprava pro osazení klimatizačních jednotek v bytech nejvyšších podlaží atd.

Informace o podrobnostech dostupných bytů naleznete na www.bydleni-branik.cz.

Ve výstavbě: @Skvrňany / Bydlení Skvrňany (Prodáno 50 %)


@Skvrňany

Šestipodlažní bytové domy svou jednoduchostí architektonicky navazují na náš zatím poslední projekt V Zahrádkách. Hlavním cílem je oživit okolní zástavbu. Jednoduchá a svěží architektura domů z uvedeného místa vytvoří atraktivní místo nejen pro spokojené bydlení. Současně zde totiž nebude chybět ani oddychová zóna v podobě Centrálního parku, který vznikne díky uzavření bytových domů do pomyslného kruhu. Projekt vychází z našeho osvědčeného konceptu Chytrého bydlení, který již oceňují stovky spokojených majitelů a uživatelů nových bytů.

Bydlení si zde najde každý. Ať již mladí singles a rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i zralějším věku. Díky skutečnosti, že jsou jdenotlivé byty navrženy tak, aby je bylo možné v budoucnosti kdykoliv spojit nebo naopak oddělit, je jejich užití naprosto univerzální. Dnes je pro potřeby početné rodiny možné investovat do dvou sousedících jednotek 1+kk a 2+k a v budoucnosti je možné využívat pouze jednu jednotku a druhou například pronajmout.

Dispozice bytů nabízejí rozličnou škálu velikostních kategorií s větším podílem dvoupokojových bytů v typických podlaží. Velké byty jsou situovány zejména ve vyšších podlažích. Díky pružnému systému modulového spojení bytů je však možné nalézt velkorysé byty také v podlažích nižších.

Informace o podrobnostech dostupných bytů naleznete na www.byty-skvkrnany.cz.